Cennik uloterapii

Pozytywny wpływ uloterapii możesz odczuć już od pierwszej wizyty. Zalecamy jednak skorzystanie z atrakcyjnych pakietów, które dają możliwość skorzystania z wielokrotnych sesji w apidomkach. Zapraszamy serdecznie!

1 sesja

Jedna sesja to dobry wybór jeśli chcesz spróbwać. Najlepsze rezultaty zauważysz jednak po 10 sesjach.

PLN 30/ 30 minut

10 sesji

Pakiet sesji można wykorzystać w dowolny sposób – jednorazowo lub z podziałem na kilka sesji każdego dnia.

PLN 280/ 30 minut x 10

30 sesji

Pakiet sesji można wykorzystać w dowolny sposób – jednorazowo lub z podziałem na kilka sesji każdego dnia.

PLN 750/ 30 minut x 30

uloterapia

Często zadawane pytania

Czy uloterapia jest bezpieczna?

Uloterapia jest jak najbardziej bezpieczna. Po raz pierwszy dzieci mogą skorzystać z tej zdrowej metody nawet w wieku 2-3 lat, a nawet wcześniej, jednakże pod opieką rodziców. Możemy być pewni, że dziecku nic się nie stanie, ponieważ “Ulo-domki” są tak skonstruowane, że pszczoły nie mają jak wydostać się na zewnątrz ula.

Dla kogo jest uloterapia?

Uloterapia okaże się skuteczna w przypadku wielu różnych chorób, np. w przypadku chorób serca (podwyższonego ciśnienia krwi), chorób układu moczowego (np. zapalenie nerek), chorób reumatycznych, a także chorób układu oddechowego (np. regularne infekcje dróg oddechowych czy przewlekłe zapalenia płuc). Będzie również świetnym rozwiązaniem w przypadku cierpienia na bezsenność, a także w przypadku osłabionego układu odpornościowego.

Na czym polega uloterapia

Uoterapia polega na przebywaniu w otoczeniu uli, oddychaniu powietrzem przesiąkniętym woskiem, propolisem oraz odświeżonym przez działanie pszczół.  Cały proces jest bezpieczny, gdyż ule są odpowiednio zakryte. Osoby poddające się apiterapii, odpoczywają na specjalnych leżankach, wdychając powietrze o właściwościach inhalacyjnych. 

Uloterapia w sercu mazur

Jeśli pragniesz odpocząć w otoczeniu przyrody i skorzystać z Mazurskiej Uloterapii, to zapraszamy Cię do naszego Siedliska pod Dębami. Każdy znajdzie tu swoje miejsce na relaks.

Skontakuj się z nami

Masz pytania dotyczące uloterapii? Chcesz dowiedzieć się więcej o apidomkach? Zadzwoń do nas lub napisz!

Telefon

+48 505 654 032

Zadzwoń