Kompleks

Siedlisko Pod Dębami

O NAS

Mazurska Uloterapia jest częścią gospodarstwa agroturystycznego Siedlisko Pod Dębami, które położone jest w czystej, spokojnej i niezwykle urokliwej części województwa warmińsko-mazurskiego, w małej wsi Romankowo.

Siedlisko Pod Dębami to idealnie miejsce do wypoczynku dla wszystkich, którzy cenią bliskość przyrody. Do dyspozycji gości, oprócz apidomków do uloterapii, są noclegowe chatki drewniane, nocleg w bańce, a także pokoje w całorocznym domku.

U nas każdy znajdzie swoje miejsce do wypoczynku. Dla tych, którzy kochają słońce przygotowaliśmy drewniany taras do opalania i basen. Spragnieni dobrej strawy i biesiadowania z chęcią wybiorą się do domku grilowego, a miłośnicy ciszy i dobrej książki mogą skorzystać z wielu ustronnych miejsc w ogrodzie.

Sprawdź naszą ofertę

Mazurska Uloterapia otwarta jest od wiosny do jesieni. Jednak do naszego Siedliska zapraszamy przez cały rok. W każdym czasie zapewniamy mnóstwo atrakcji oraz miłą atmosferę. Nasz kompleks znajduje się na szlaku Green Velo. Wybierając się na wycieczkę rowerową, nie zapomnij wstąpić do nas!

Uloterapia w sercu mazur

Jeśli pragniesz odpocząć w otoczeniu przyrody i skorzystać z Mazurskiej Uloterapii, to zapraszamy Cię do naszego Siedliska pod Dębami. Każdy znajdzie tu swoje miejsce na relaks.

Skontakuj się z nami

Masz pytania dotyczące uloterapii? Chcesz dowiedzieć się więcej o apidomkach? Zadzwoń do nas lub napisz!

Telefon

+48 505 654 032

Zadzwoń